Karjera

Didžiausia mūsų vertybė yra kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai, kurie geba didinti įmonės vertę.  Savo darbuotojams suteikiame karjeros ir mokymosi galimybes, konkurencingą atlygį, lanksčias darbo sąlygas, technologinių iššūkių galimybes.

Ką suteikiame savo darbuotojams?
Karjeros ir mokymosi galimybės

Skatiname darbuotojų kompetencijų augimą ir tobulėjimą, sudarant sąlygas vidinės karjeros planavimui bendrovėje bei įmonių grupėje.

Studentams sudarome sąlygas profesinei praktikai bendrovėje atlikti, darbuotojams suteikiame beprocentes paskolas studijoms finansuoti, apmokame mokymosi atostogų laikotarpius. Skiriame resursus nuosekliam darbuotojų mokymui, vykdant specializuotus vidinius/ išorinius mokymus.

Konkurencingas atlygis

Siūlome skaidriai ir laiku mokamą, didesnį už vidutinį šalies darbo užmokestį; nuolat įvertiname individualų darbuotojo indėlį į pridėtinės vertės kūrimą bendrovei.

Lanksčios darbo sąlygos

Sudarome patrauklias darbo sąlygas, atsižvelgiant į vykdomos veiklos specifiką derinant įvairias darbo ir poilsio laiko režimo formas; kuriame darbuotojui patrauklią darbo aplinką, kartu atliepiančią ir asmeninius darbuotojo poreikius.

Technologinių iššūkių galimybės

Esame novatoriška bei moderni kompanija, diegianti naujas ir pažangias technologijas.

Darbuotojų sėkmės istorijos
Šarūnas Karalevičius

AB „Panevėžio keliai“ Panevėžio filialo statybos skyriaus vadovo pavaduotojas

Baigęs Panevėžio Juozo Balčikonio gimnaziją įstojau į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Čia studijavau statybos inžineriją, įgijau bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius. Pradėjęs magistratūros studijas, dar pirmame kurse įsidarbinau projektuotoju įmonėje „Elvora“, rekonstruojančioje kultūros paveldo objektus. Pasibaigus pirmajam magistratūros studijų kursui nusprendžiau susirasti papildomą darbą vasarai.

Plačiau
Darijus Zupka

„Įvyko tai, ko niekada neplanavau“

Kai Lietuvoje buvo baigtas projektas „Rail Baltica“, taip susiklostė, kad rimtų projektų nebeturėjau. Darbavausi AB „Panevėžio keliai“ Gamybiniame techniniame skyriuje ir padėjau kolegoms skaičiuoti sąmatas būsimiems konkursams. Kaip tik tuomet kūrėsi mūsų įmonė Švedijoje, o projektų direktorius Audrius Butkūnas pasiūlė man prisidėti prie naujos komandos. Iškart pagalvojau apie galimybę ten vykti kartu su visa šeima. Grįžęs namo naujieną pranešiau žmonai. Atvirai pasakius, buvau įsitikinęs, kad ji šiam sumanymui tikrai nepritars. Juk žmona kaip tik buvo motinystės atostogose, turėjome mažą vaiką, o apie gyvenimą užsienyje niekada ir negalvojome. Tačiau klydau. Ji šią mintį „palaimino“. Mąstėme taip: jeigu kažkas nepasiseks, grįšim, o jei seksis, žiūrėk, ir liksim. Apsisprendėme ir 2016-ųjų gegužę išvykome. Štai dveji metai kaip esame čia.

Plačiau
Laisvos darbo vietos
Šiuo metu ieškome:
  • Inžinieriaus(-ės) projektuotojo(-os)
  • Darbų vadovo(-ės) Rokiškio filiale
  • Inžinieriaus(-ės) geodezininko(-ės) padėjėjo(-os)
  • Inžinieriaus(-ės) geodezininko(-ės)
  • Kelių statybos mašinų mechanizatoriaus(-ės)
  • Kelininko(-ės)
Susisiekite