Kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys rekonstruotas beveik 8 kilometrų ilgio ruožas

Projekto vykdymo metu, siekiant pagerinti eismo sąlygas, rekonstruotas 7,85 km ilgio valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 122 Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys ruožas nuo 64,00 km iki 71,85 km. Kelio danga išplatinta iki 8 m, šalia kelio įrengtas 7 kilometrų ilgio pėsčiųjų–dviračių takas. Kelyje įrengtos 2 keturšalės ir 3 trišalės sankryžos, pakeistos pralaidos, rekonstruotos ir įrengtos naujos nuovažos, autobusų sustojimo aikštelės, pastatyti nauji kelio ženklai, įrengti įspėjamieji ir vedimo paviršiai žmonėms su negalia, rekonstruoti kelio zonoje esantys inžineriniai tinklai.

Projekto vykdymo metu rekonstruotose penkiose sankryžose, pagal saugaus eismo reikalavimus, įrengtos iškilios saugumo salelės pėstiesiems, įrengtas sankryžų apšvietimas, horizontalusis ženklinimas lanksčiais plastikiniais stulpeliais ir kelio ženklais.

Perėjos apšviestos LED apšvietimo lempomis, naudojančiomis vėjo ir saulės energiją ir pastatyti įspėjamieji ženklai su deimantiniu aukšto intensyvumo atspindžiu. Apšvietimo įrenginiai apsaugoti nuo vandalų specialiais metaliniais lankais su spinduline tvarka išdėliotais nusmailintais strypais.

Trišalėje sankryžoje su rajoniniu keliu Nr. 2415 Noriūnai–Palėvenė pastatytas kelio ženklas, nurodantis kaip nuvykti į Palėvenės Domininkonų vienuolyno ansamblį, įtrauktą į turistinius maršrutus. Turistinio sezono metu iš Panevėžio pusės atlikus kairį posūkį, keliu  Noriūnai–Palėvenė galima tiesiogiai pasiekti vienuolyną, nevažiuojant pro Noriūnus.